Φλόγα - εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καθυστερούντω OM2 OM3-150 OM3-300 OM4
1KM
MOQ
negotiation
τιμή
Flame Retardant  OM2 OM3-150 OM3-300 OM4 Indoor Fiber Optic Cable
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HICORPWELL
Πιστοποίηση: IEC 60794-2-10/11
Αριθμό μοντέλου: OM3 150/300
Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2km 4km ανά εξέλικτρο
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000km την εβδομάδα
Προδιαγραφές
Τύπος ινών: Η ΠΟΛΥ ίνα ΤΡΟΠΟΥ αφαιρεί τον πυρήνα το 50/125 62.5/125
Qty των πυρήνων: 2/4/6/8/10/12/24 πυρήνας
Χρώμα Paintcoat: Aqua
Εξωτερικό Dia: 6.56.8mm
Μήκος: 2KM 4KM ανά εξέλικτρο.
Εφαρμογή: Εσωτερική επικοινωνία
καλώδιο: OM3-150 ή OM3-300
Σακάκι: LSZH/PVC
Περιγραφή προϊόντων

Φλόγα - εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καθυστερούντω OM2 OM3-150 OM3-300 OM4

 

Το γυαλί είναι ένας υψηλότερος βαθμός από το κανονικό 50/125 καλωδίων. Πρέπει να εξασφαλίσετε ότι αγοράζετε τα καλώδια μπαλωμάτων που ταιριάζουν με τον πυρήνα οποιωνδήποτε άλλωνδήποτε ινών ήδη στο σύστημά σας. Το σακάκι PVC της πολλαπλού τρόπου ίνας OM3 είναι κανονικά χρώμα «aqua» (αν και μπορούμε να τα κάνουμε σε άλλα χρώματα)
και είναι 3.0mm στη διάμετρο για το ST, το Sc, και τους συνδετήρες FC, αλλά 2.0mm εάν το καλώδιο έχει έναν συνδετήρα LC ή MTRJ.
 
Μπορούμε επίσης να κάνουμε αυτά τα καλώδια με ένα σακάκι ολομέλειας ή ένα σακάκι LSZH, αν απαιτείται.

Τα καλώδια είναι κατωτέρω 50/125 γυαλί και είναι ταξινομημένα ως ίνα OM3, ποια μέσα σε 850nm (μήκος κύματος της πηγής φωτός),
έχουν ένα εύρος ζώνης 1500 MHZ-χλμ, τη μέγιστη μείωση 2.3dB/km, και μια χαρακτηριστική μέγιστη απόσταση 1km σε 100mbps
και σε 1000mbps, και 300 μέτρα σε 10Gbps.

Σε ένα μήκος κύματος 1300nm, έχουν ένα εύρος ζώνης 500 MHZ-χλμ, την ανώτατη μείωση 0.6dB/km, και τη χαρακτηριστική ανώτατη απόσταση 2km (σε 100mbps),
600 μέτρα (σε 1000mbps), και 300 μέτρα (σε 10Gbps).

Αυτά είναι διπλά καλώδια (δύο ίνες και δύο συνδετήρες σε κάθε τέλος).

Αυτά τα καλώδια ινών 50/125 βελτιστοποιούνται για πηγές φωτός 850nm και gigabit ή δέκα ταχύτητες gigabit.

Το 50/125μm OM3 πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν κλίση ή στριμμένος έναντι
τα παραδοσιακά καλώδια οπτικής ίνας και αυτό θα κάνουν την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων.
 
Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών,
τα δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.

Αυτό το OM3 πολλαπλού τρόπου 50/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των πομποδεκτών κ.λπ. SR 10G, 10G LRM, SFP+.
για 10G/40G/100G Ethernet οι συνδέσεις και είναι η προτιμημένη προδιαγραφή ινών για τις συνδέσεις 10G Ethernet.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
 
  • Μικρή διάμετρος, ελαφριά, φλόγα - καθυστερών, άριστο strippability

  •  

  • Low-attenuation, υψηλή ευελιξία

  •  

  • Καμία ανάγκη για το κιβώτιο ή την πλεξίδα συνδετήρων μετάβασης μεταξύ της σφιχτών ίνας απομονωτών και του καλωδίου,
  •  
  • το χαμηλότερο κόστος με την αιτία εγκαταστάσεων σε το δεν είναι καμία ανάγκη να καθαριστεί η στεγανοποιώντας αλοιφή.
  •  
  • Το καλώδιο οπτικών ινών συμμορφώνεται με το τυποποιημένο καλώδιο GJFJV συμμορφώνεται με τα πρότυπα

  •  

  • YD/T1258.2-2009, ICEA-596, GR-409, IEC794

  •  

  • Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -20°C + 60°C

Πρότυπα:

 

Το καλώδιο συμμορφώνεται με τυποποιημένο YD/T 769-2003.


Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -40°C + 70°C

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων:

 

Μικρή διάμετρος, ελαφριά, φλόγα - καθυστερών, άριστο strippability

 

Low-attenuation, υψηλή ευελιξία

 

Διάμετρος καλωδίων:

 

  Mpc-02 Mpc-04 Mpc-06 Mpc-08 Mpc-10 Mpc-12
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 4.1±0.25 4.8±0.25 5.1±0.25 6.2±0.25 6.5±0.25 6.8±0.25
Βάρος καλωδίων (kg/km) 12 20 24 29 32 35
Σφιχτή διάμετρος ινών απομονωτών 900±50μm

 

 

Φλόγα - εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καθυστερούντω OM2 OM3-150 OM3-300 OM4 0Φλόγα - εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καθυστερούντω OM2 OM3-150 OM3-300 OM4 1Φλόγα - εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καθυστερούντω OM2 OM3-150 OM3-300 OM4 2

Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Τηλ.: : 86-13480892975
Φαξ : 86-755-23036652
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)