products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Yvone Si
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
VIDEO Κίνα HCW-325 Fiber Testing Tools Visual Fault Detector 50MW Μαύρο δερμάτινο περίβλημα

HCW-325 Fiber Testing Tools Visual Fault Detector 50MW Μαύρο δερμάτινο περίβλημα

τιμή: negotiation MOQ: 1 τμχ
Συμβατότητα: G652D και G657A1
Μέγεθος συσκευασιών: 25 X 195mm 165g (χωρίς μπαταρία)
Πακέτο: Μαύρη θήκη δέρματος και άσπρο κιβώτιο
Τύπος Μπαταρίας: LR6 αλκαλική μπαταρία AA
Οπτικό όνομα connectorFull: καθολικός συνδετήρας 2.5mm
VIDEO Κίνα Αναγνώριση σφάλματος ινών VFL HCW-325 50 MW Καλώδιο υψηλής τάσης Εντοπιστής σφάλματος Οπτική αναγνώριση σφάλματος ινών

Αναγνώριση σφάλματος ινών VFL HCW-325 50 MW Καλώδιο υψηλής τάσης Εντοπιστής σφάλματος Οπτική αναγνώριση σφάλματος ινών

τιμή: negotiation MOQ: 1 τμχ
Αρ: Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου υψηλής τάσης HCW-325 50 MW
Μέγεθος συσκευασιών: 25 X 195mm 165g (χωρίς μπαταρία)
Πακέτο: Μαύρη θήκη δέρματος και άσπρο κιβώτιο
Τύπος Μπαταρίας: LR6 αλκαλική μπαταρία AA
Οπτικό όνομα connectorFull: καθολικός συνδετήρας 2.5mm
VIDEO Κίνα Μηχανή τήξης οπτικής ίνας του ISO/αρχική μηχανή λειωμένων μετάλλων Sumitomo καυτή των δαπανών της Ιαπωνίας 300 πυρήνες τη φορά

Μηχανή τήξης οπτικής ίνας του ISO/αρχική μηχανή λειωμένων μετάλλων Sumitomo καυτή των δαπανών της Ιαπωνίας 300 πυρήνες τη φορά

τιμή: 2500-3500 USD per set MOQ: 1 PC ένα PC στο lplastic κιβώτιο, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος: 120*154*130 (χιλ.)
Τύποι ινών: SMF (G.652). MMF (G.651). DSF (G.653), NZDSF (G.655). BIF (G.657)
MMF: 0.01dB SMF 0.02dB
Δοκιμή έντασης: Μπαταρία 11.1V/4600Ah λίθιου
spliceing χρόνος: 7 δευτερόλεπτα (γρήγορος τρόπος SM G652D) 9 δευτερόλεπτα (αυτόματος τρόπος)
VIDEO Κίνα Τραχιά λουξ οπτική ίνα περίπτωσης τομέων που συνδέει την εξάρτηση εργαλείων, εργαλεία εγκατάστασης οπτικών ινών

Τραχιά λουξ οπτική ίνα περίπτωσης τομέων που συνδέει την εξάρτηση εργαλείων, εργαλεία εγκατάστασης οπτικών ινών

τιμή: negotiation MOQ: 1 ομάδα
Μέγεθος συσκευασιών: 430X330X135 ΚΚ
ποσότητα: 27 διαφορετικά εργαλεία
Στρογγυλό Slitter καλωδίων: αφαίρεση της εξωτερικής θήκης
Διαμήκες Slitter σωλήνων απομονωτών: κόψτε και αφαιρέστε γρήγορα, ακίνδυνα και ακριβώς.
Stripper οπτικών ινών: γδύνοντας την εξωτερική θήκη της πλεξίδας και το καλώδιο 250 μικρού κάτω στην ίνα υάλου 125 μικρού χ
VIDEO Κίνα Γυαλίζοντας εργαλεία 5 δοκιμής ινών ταινιών ινών» γυαλίζοντας αναλώσιμα συνδετήρων δίσκων

Γυαλίζοντας εργαλεία 5 δοκιμής ινών ταινιών ινών» γυαλίζοντας αναλώσιμα συνδετήρων δίσκων

τιμή: negotiation MOQ: 10 τεμ
όνομα: οπτικών ινών ταινία στίλβωση
Υποδοχές σύνδεσης: SC FC ST LC MPO MTP MTRJ
Χρώματα: Lavender, ροζ, μπλε, πράσινος, άσπρο, gra
Λειαντικά μεγέθη σιταριού: 1u, 3u, 9U, 15U, 30U
Χρήση: στίλβωση
Κίνα AC100-240V ταιριάζοντας με τήξη συγκόλλησης ινών ακρίβειας εργαλείων ινών εξεταστική που συνδέει τη μηχανή

AC100-240V ταιριάζοντας με τήξη συγκόλλησης ινών ακρίβειας εργαλείων ινών εξεταστική που συνδέει τη μηχανή

τιμή: 1188 USD per set MOQ: 1 PC ένα PC στο lplastic κιβώτιο, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο
επιστροφή απώλεια: Πάνω από 60 DB
Χαρακτηριστική να συνδέσει διάρκεια: 13 δεύτερο γρήγορο να συνδέσει, 30 δεύτερο για την κανονική λειτουργία
Διάμετρος επένδυσης: 80-150 um
Στρώμα Dia επιστρώματος: 100-1000um
Τρόπος θέρμανσης: 41 ομάδες τρόπων λειτουργίας
Κίνα Μίλερ Ripley ACS acs-2 θωρακισμένο Slitter καλωδίων/Slitter καλωδίων οπτικών ινών

Μίλερ Ripley ACS acs-2 θωρακισμένο Slitter καλωδίων/Slitter καλωδίων οπτικών ινών

τιμή: negotiation MOQ: 1 η/υ
όνομα: Μίλερ acs-2 θωρακισμένο Slitter καλωδίων
Κατάλογος: εξαρτήσεις εργαλείων οπτικών ινών
Σειρά εφαρμογής: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Μέγεθος προϊόντων: 132mm
Βάρος: 285g,
Κίνα Φυσώντας Splicer 0.01dB SMF 0.02dB τήξης εξοπλισμού τ-400S ινών πολυεστέρα

Φυσώντας Splicer 0.01dB SMF 0.02dB τήξης εξοπλισμού τ-400S ινών πολυεστέρα

τιμή: 1200-1600 USD per set MOQ: 1 PC ένα PC στο πλαστικό κιβώτιο, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος: 129*195*99 (χιλ.)
Τύποι ινών: SMF (G.652). MMF (G.651). DSF (G.653), NZDSF (G.655). BIF (G.657)
MMF: 0.01dB SMF 0.02dB
συχνότητας: 4a (KHz)
spliceing χρόνος: 7sec (γρήγορος τρόπος SM G652)
Κίνα Εξάρτηση εργαλείων οπτικών ινών FTTH, εργαλεία δοκιμής ινών με OPM VFL και τον μπαλτά ινών

Εξάρτηση εργαλείων οπτικών ινών FTTH, εργαλεία δοκιμής ινών με OPM VFL και τον μπαλτά ινών

τιμή: negotiation MOQ: 1 η/υ
Δεν: Hgw-01TH ύφος
Καθαρό βάρος: 1.2KG
Χρώμα: μαύρος
Λέξη κλειδί: Τσάντα εξαρτήσεων εργαλείων οπτικών ινών
Εξεταστική σειρά κυμάτων: 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm
VIDEO Κίνα Μπλε HDPE μπουκαλιών 250ml διανομέων οινοπνεύματος εργαλείων δοκιμής ινών 120ml 180ml

Μπλε HDPE μπουκαλιών 250ml διανομέων οινοπνεύματος εργαλείων δοκιμής ινών 120ml 180ml

τιμή: negotiation MOQ: 50 τεμ
όνομα: Μπλε μπουκάλι διανομέων οινοπνεύματος 120ml/180ml/250ml
Υλικό: HDPE ή γυαλί με το υλικό ESD
Ικανότητας: 4 OZ, 6 OZ & 8 OZ (250ML)
Σχήμα: Γύρου
Χρώμα: Ροζ, μπλε, λευκό, κίτρινο
1 2 3 4 5 Next > Last Total 7 page