products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Yvone Si
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
VIDEO Κίνα Διάμετροι πυρήνων καλωδίων ινών παράδοσης D80 λέιζερ υψηλής δύναμης 200 μικρά - 800 μικρά

Διάμετροι πυρήνων καλωδίων ινών παράδοσης D80 λέιζερ υψηλής δύναμης 200 μικρά - 800 μικρά

τιμή: negotiation MOQ: 1set
Λέξη κλειδί: D80 καλώδιο ενεργειακών οπτικό ινών
Συνδετήρας: D80
Λειτουργούν μήκος κύματος: 1310, 1490,1550 NM
OD: 0.9/2.0/3.0MM
Τύπος ινών: ενιαίος τρόπος/πολλαπλού τρόπου
VIDEO Κίνα 2.0 3,0 σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc LC FC ST 7.0mm Ftth SX DX

2.0 3,0 σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc LC FC ST 7.0mm Ftth SX DX

τιμή: negotiation MOQ: 10sets
Τύπος καλωδίων: APC UPC SX SM 2,0 3.0mm καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
Συνδετήρες: Προσαρμοσμένοι ή APC UPC FC συνδετήρες
Χρώμα Paintcoat: Ο Μαύρος, μπλε
Σκοπός καλωδίων: αεροδιαστημικός, αερομεταφερόμενος, θαλάσσιος, έδαφος τακτικές και ακόμα και αυτοκίνητες εμπορικές
Μήκος: 5M, 10M, 30M, 50M, 100M, 500M
VIDEO Κίνα Μπλε μήκος 20M τύπος LC UPC καλωδίων OM3 1C 2C LSZH μπαλωμάτων των FO συνδετήρων 30M 50M

Μπλε μήκος 20M τύπος LC UPC καλωδίων OM3 1C 2C LSZH μπαλωμάτων των FO συνδετήρων 30M 50M

τιμή: negotiation MOQ: 10sets
Τύπος καλωδίων: Μήκος 1M 10M 20M τύπος LC UPC καλωδίων OM3 1C 2C LSZH των FO συνδετήρων 30M 50M
Συνδετήρες: Προσαρμοσμένοι ή συνδετήρες LC UPC
Χρώμα: μπλε
Σκοπός καλωδίων: αεροδιαστημικός, αερομεταφερόμενος, θαλάσσιος, έδαφος
Μήκος: 1M, 3M, 5M, 10M, 30M, 50M
VIDEO Κίνα Νερού ανθεκτική IP συνδετήρων οπτικών ινών μπαλωμάτων μηχανική αντίσταση Sc LC MPO καλωδίων μίνι

Νερού ανθεκτική IP συνδετήρων οπτικών ινών μπαλωμάτων μηχανική αντίσταση Sc LC MPO καλωδίων μίνι

τιμή: negotiation MOQ: 10sets
Τύπος καλωδίων: Αδιάβροχα καλώδια RRU μπαλωμάτων οπτικών ινών IP (RRH)
Υποδοχές σύνδεσης: Προσαρμοσμένοι ή συνδετήρες LC
Χρώμα Paintcoat: Μαύρο ή άσπρο
Σκοπός καλωδίων: τακτικές και ακόμα και αυτοκίνητες εμπορικές εφαρμογές αεροδιαστημικών, αερομεταφερόμενων, θαλασσίων
Μήκος: Ανά Reel.100m 500m
VIDEO Κίνα Dustproof υπαίθριοι συνδετήρας Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών μίνι/προσαρμοστής IP67

Dustproof υπαίθριοι συνδετήρας Sc καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών μίνι/προσαρμοστής IP67

τιμή: negotiation MOQ: 10 σύνολα
Τύπος συνδετήρων: Μίνι συνδετήρας το /Adapter IP67 Sc
Διαθέσιμη επιλογή: Συνδετήρες Sc, MPO ή LC
Χρώμα Paintcoat: Μαύρος
Λειτουργίες: αδιάβροχος, dustproof
Μήκος εξελίκτρων: 100m 1000m
VIDEO Κίνα Αεροδιαστημικές συνελεύσεις συνδετήρων Supertap καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών

Αεροδιαστημικές συνελεύσεις συνδετήρων Supertap καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών

τιμή: negotiation MOQ: 10sets
Τύπος καλωδίων: APC Supertap Sc συνδετήρας για την υπαίθρια επικοινωνία καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών
Συνδετήρες: Προσαρμοσμένοι ή APC Sc συνδετήρες
Χρώμα: Ο Μαύρος ή κίτρινος
Σκοπός καλωδίων: τακτικές και ακόμα και αυτοκίνητες εμπορικές εφαρμογές αεροδιαστημικών, αερομεταφερόμενων, θαλασσίων
Μήκος: 1M, 3M, 5M, 10M, 100M, 150M
VIDEO Κίνα APC Sc μπαλωμάτων οπτικών ινών μήκους 100M προσαρμοσμένοι καλώδια συνδετήρες

APC Sc μπαλωμάτων οπτικών ινών μήκους 100M προσαρμοσμένοι καλώδια συνδετήρες

τιμή: negotiation MOQ: 10sets
Τύπος καλωδίων: APC Supertap Sc συνδετήρας για την υπαίθρια επικοινωνία καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών
Συνδετήρες: Προσαρμοσμένοι ή APC Sc συνδετήρες
Χρώμα: Ο Μαύρος ή κίτρινος
Σκοπός καλωδίων: τακτικές και ακόμα και αυτοκίνητες εμπορικές εφαρμογές αεροδιαστημικών, αερομεταφερόμενων, θαλασσίων
Μήκος: 1M, 3M, 5M, 10M, 100M
VIDEO Κίνα Συνδετήρας Supertap για την υπαίθρια επικοινωνία καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών

Συνδετήρας Supertap για την υπαίθρια επικοινωνία καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών

τιμή: negotiation MOQ: 10sets
Τύπος καλωδίων: APC Supertap Sc συνδετήρας για την υπαίθρια επικοινωνία καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών
Υποδοχές σύνδεσης: Προσαρμοσμένοι ή APC Sc συνδετήρες
Χρώμα: Ο Μαύρος ή κίτρινος
Σκοπός καλωδίων: τακτικές και ακόμα και αυτοκίνητες εμπορικές εφαρμογές αεροδιαστημικών, αερομεταφερόμενων, θαλασσίων
Μήκος: 1M, 3M, 5M, 10M, 100M
VIDEO Κίνα Μέρος αντοχής FRP Patch οπτικών ινών G657A1 Απλή δομή πτώσης καλωδίου FTTH 1KM FTTH

Μέρος αντοχής FRP Patch οπτικών ινών G657A1 Απλή δομή πτώσης καλωδίου FTTH 1KM FTTH

τιμή: negotiation MOQ: 1 ΧΛΜ (500M+500M)
Τύπος καλωδίων: G657A1 εσωτερικό καλώδιο των FO
Υποδοχές σύνδεσης: Προσαρμοσμένος, LC, FC, συνδετήρες Sc
Χρώμα Paintcoat: Ο Μαύρος ή πορτοκάλι ή, κίτρινος, άλλοι
Σκοπός καλωδίων: Εφαρμογή Telecome
Μήκος: 500 μ σε 1000m
VIDEO Κίνα G657A1 Frp 2 Καλώδιο οπτικών ινών SM καλώδιο οπτικών ινών 500 m έως 1000m μήκος

G657A1 Frp 2 Καλώδιο οπτικών ινών SM καλώδιο οπτικών ινών 500 m έως 1000m μήκος

τιμή: negotiation MOQ: 1 ΧΛΜ (500M+500M)
Τύπος καλωδίων: G657A1 εσωτερικό καλώδιο των FO
Υποδοχές σύνδεσης: Προσαρμοσμένος, LC, FC, συνδετήρες Sc
Χρώμα Paintcoat: Ο Μαύρος ή πορτοκάλι ή, κίτρινος, άλλοι
Σκοπός καλωδίων: Εφαρμογή Telecome
Μήκος: 500 μ σε 1000m
1 2 3 4 5 Next > Last Total 13 page