Δις-SMF υψηλή εκτατή δύναμη ινών G657B3 αόρατο καλώδιο οπτικής ίνας 55 στροφίων χλμ
50KM
MOQ
negotiation
τιμή
BI-SMF Fiber G657B3 High Tensile Strength 55 Km Spools Invisible Optical Fiber Cable
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HICORPWELL
Πιστοποίηση: IEC 60794-2-10/11
Αριθμό μοντέλου: Δις-SMF ίνα G657B3
Υψηλό φως:

G657B3 καλώδιο οπτικής ίνας

Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένο μήκος: 50km/roll (σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας)
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000KM το μήνα
Προδιαγραφές
Τύπος ινών: Δις-SMF ίνα G657B3
Χρώμα Paintcoat: Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων: Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm: 0.36-0.22 DB/Km
1550nm: 0.5-0.4 DB/Km
Ίνα: G657B3
Πιστοποιητικό: IEC 60794-2-10/11
Περιγραφή προϊόντων


Δις-SMF η ίνα G657B3 με την υψηλή εκτατή δύναμη 55 χλμ τυλίγει το αόρατο καλώδιο οπτικής ίνας
 

Δις-SMF το αόρατο οπτικό καλώδιο ινών G657B3 είναι η σύντμηση για το διαφανές σφιχτός-αποθηκευμένο οπτικό καλώδιο που καλύπτεται με την καυτή κόλλα λειωμένων μετάλλων. Συγχρόνως, το οπτικό καλώδιο είναι σχεδόν διαφανές έτσι δεν έχει επιπτώσεις στην εσωτερική όμορφη, απλή μέθοδο κατασκευής, να χρειαστεί μόνο τα φορητά εργαλεία εγκαταστάσεων θέρμανσης για να συμπληρώσει το πρόγραμμα τοποθέτησης.
Είναι ένα οπτικό καλώδιο που αποτελείται από τη οπτική ίνα G.657.B3, ένα διαφανές σφιχτό στρώμα σακακιών, και ένα στρώμα της καυτής κόλλας λειωμένων μετάλλων.
Κάθε στρώμα εξωθείται βαθμιαία χρησιμοποιώντας μια διαδικασία εξώθησης, με μια ονομαστική εξωτερική διάμετρο 1.2mm.
 
Η ίνα χρησιμοποιούμενη είναι δις-SMF ίνα G657B3 με μια ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα 5mm. Κατά τοποθέτηση, δεν υπάρχει την καμία ανάγκη να καρφώσει, κάνει τα υποστηρίγματα, διατρυπά, κάνει τους σωλήνες, κ.λπ., για να καταστρέψει την αρχική εσωτερική δομή, ή λόγω της ασυνέχειας της τοποθέτησης, το οπτικό καλώδιο θα κρεμήσει και θα πέσει μακριά και άλλοι κίνδυνοι ασφάλειας.
 
Η εφαρμογή του αόρατου οπτικού καλωδίου είναι η εφαρμογή όπου ο χρήστης δεν δέχεται τη χρήση του καλωδίου οπτικών ινών δέρματος για να εισαγάγει το σπίτι ή λύνει το πρόβλημα της δυσκολίας του χρήστη στην είσοδο του σπιτιού, ειδικά στην παλαιά κατοικήσιμη περιοχή και το γραφείο.

G657B3 FTTH διαφανές αόρατο καλώδιο οπτικών ινών εγκαταστάσεων γυμνό

 


Δις-SMF χαρακτηριστικά ινών G657B3
δείκτης
παράμετρος
μονάδα
γεωμετρικά χαρακτηριστικά
διάμετρος επένδυσης
125.0±1.0
μm
διάμετρος επιστρώματος
242±7
μm
OCE
≤12
μm
PCE
≤12
μm
ECC
≤0.64
μm
μη-κυκλικότητα επένδυσης
≤1
%
μη-κυκλικότητα επιστρώματος
≤3
%
μπούκλα (κάμπτοντας ακτίνα)
≥4
μ

Δις-SMF ίνα G657B3
οπτική απόδοση
MFD 1310nm
9.2±0.4
μm
MFD 1550nm
10.4±0.5
μm
1310nm συντελεστής μείωσης
≤0.350
dB/km
1550nm συντελεστής μείωσης
≤0.210
dB/km
1625nm συντελεστής μείωσης
≤0.240
dB/km
Κόψτε το μήκος κύματος
≤1260
NM
PMD
≤0.2
CP

Δις-SMF ίνα G657B3
μηχανική απόδοση
Δοκιμή αδιαβροχοποίησης
≥1
%
 
≥9
Ν
 
≥100
kpsi
Δύναμη λουρίδων επιστρώματος
1≤ Fmean ≤5
Ν
 
1.3≤ Fpeak ≤8.9
Ν
Δυναμικό ND κούρασης
≥20
 
Κάμπτοντας απόδοση
1 turnφ32mm, 1550nm
≤0.05
DB
100 turnsφ50mm, 1310nm &1550nm
≤0.05
DB
100 turnsφ60mm, 1625nm
≤0.05
DB
μήκος
 
2.1~61
χλμ

 


Δις-SMF ίνα G657B3
 
Βάρος συσκευασίας: 5kg/roll
Μήκος παράδοσης: 50km/roll
Διαστάσεις ρόλων: 30x30x20cm
Ο λιμένας
 

Ποσότητα (χιλιόμετρα)1 - 100101 - 3000>3000
Est. Χρόνος (ημέρα)714Για να συζητηθεί
 

 
         Δις-SMF υψηλή εκτατή δύναμη ινών G657B3 αόρατο καλώδιο οπτικής ίνας 55 στροφίων χλμ 1Δις-SMF υψηλή εκτατή δύναμη ινών G657B3 αόρατο καλώδιο οπτικής ίνας 55 στροφίων χλμ 2

Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Τηλ.: : 86-13480892975
Φαξ : 86-755-23036652
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)