Να στείλετε μήνυμα
products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Yvone Si
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic patch box ] αγώνας 59 προϊόντα.
Αγορά Κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών γραφείου στάσεων FTTH 42U, επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών δικτύων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών γραφείου στάσεων FTTH 42U, επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών δικτύων

τιμή: negotiation MOQ: 1SET
Υλικό Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας
OEM διαθέσιμος
φινίρισμα επίστρωμα σκονών, ζωγραφική, κ.λπ.
Επίπεδο προστασίας IP65 γραφείο δικτύων
Πιστοποίηση ISO9001:2008
Αγορά Κάθετο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών γραφείου κεντρικών υπολογιστών, κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών 6U 9U 12U σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Κάθετο κιβώτιο λήξης οπτικών ινών γραφείου κεντρικών υπολογιστών, κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών 6U 9U 12U

τιμή: negotiation MOQ: 1SET
Υλικό Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας
OEM διαθέσιμος
φινίρισμα επίστρωμα σκονών, ζωγραφική, κ.λπ.
Επίπεδο προστασίας IP65 γραφείο δικτύων
Πιστοποίηση ISO9001:2008
Αγορά Matel 8 τελικό παράθυρο οπτικών ινών ΤΎΠΩΝ FTTH Sc LC FC επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Matel 8 τελικό παράθυρο οπτικών ινών ΤΎΠΩΝ FTTH Sc LC FC επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων

τιμή: negotiation MOQ: 1SET
Μέγεθος 261mm×133mm×40mm
Εφαρμογή Δικτύωση
Όνομα Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών
Αριθ. των λιμένων 8 λιμένες
Συνδετήρες SC、 FC、 E2000, ST
Αγορά Οπτική επιτροπή λήξης LC FTTH, 12 24 48 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών 96 λιμένων ODF σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Οπτική επιτροπή λήξης LC FTTH, 12 24 48 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών 96 λιμένων ODF

τιμή: negotiation MOQ: 1set 5x 300 X 430 χιλ.
Διάσταση 5x 300 X 430mm
Χρώματα άσπρο ή μαύρο
Υλικό πλαισίου Cold-roll ο χάλυβας
Λέξεις-κλειδιά Επιτροπή μπαλωμάτων λιμένων ODF FC 12
όνομα Οπτικών ινών Odf
Αγορά Το κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών γραφείου 19 ίντσας, ράφι τοποθετεί το οπτικό πλαίσιο διανομής 36 λιμένων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Το κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών γραφείου 19 ίντσας, ράφι τοποθετεί το οπτικό πλαίσιο διανομής 36 λιμένων

τιμή: negotiation MOQ: 1set 175x 300 X 430mm
Διάσταση 175x 300 X 430mm
Χρώματα Λευκό
Υλικό πλαισίου Cold-roll ο χάλυβας
Λέξεις-κλειδιά Το ράφι τοποθετεί το πλαίσιο διανομής 36 λιμένων
όνομα Οπτικών ινών Odf
Αγορά Εξοπλισμός ασφάλειας επικοινωνίας επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών γραφείου ODF κεντρικών υπολογιστών ραφιών δικτύων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Εξοπλισμός ασφάλειας επικοινωνίας επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών γραφείου ODF κεντρικών υπολογιστών ραφιών δικτύων

τιμή: negotiation MOQ: 1SET
Υλικό Υψηλής ποιότητας κρύος χάλυβας ρόλων SPCC
Πάχος 2,0 χιλ. για να τοποθετήσει το σώμα ραγών και 1,2 χιλ.
φινίρισμα επίστρωμα σκονών, ζωγραφική, κ.λπ.
Επίπεδο προστασίας IP65 γραφείο δικτύων
Πιστοποίηση ISO9001:2008
Αγορά 12 τελικό παράθυρο οπτικών ινών ΤΎΠΩΝ FTTH Sc LC FC επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

12 τελικό παράθυρο οπτικών ινών ΤΎΠΩΝ FTTH Sc LC FC επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων

τιμή: negotiation MOQ: 1set
Μέγεθος 261mm×133mm×40mm
Εφαρμογή Δικτύωση
Όνομα Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών
Αριθ. των λιμένων 12 λιμένες
Συνδετήρες SC、 FC、 E2000, ST
Αγορά Τελική επιτροπή μπαλωμάτων ινών Matel ΤΎΠΩΝ Sc LC FC παραθύρων οπτικών ινών βρόχων συνδρομητών τηλεπικοινωνιών σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Τελική επιτροπή μπαλωμάτων ινών Matel ΤΎΠΩΝ Sc LC FC παραθύρων οπτικών ινών βρόχων συνδρομητών τηλεπικοινωνιών

τιμή: negotiation MOQ: 1set
Μέγεθος 261mm×133mm×40mm
Εφαρμογή Δικτύωση
Όνομα Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών
Αριθ. των λιμένων 8 λιμένες
Συνδετήρες SC、 FC、 E2000, ST
Αγορά Υλικά PC/SMC/ABS κιβωτίων διανομής οπτικών ινών απόδειξης 1x12 βροχής σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Υλικά PC/SMC/ABS κιβωτίων διανομής οπτικών ινών απόδειξης 1x12 βροχής

τιμή: negotiation MOQ: 1SET
Διάσταση 230x200x60mm
Μέγιστη ικανότητα 12 ίνα
θραύστης Θραύστης τύπων παραθύρων ABS φορτίων 1pc 1*32
Υλικό πλαισίου PC/SMC/ABS
επιστροφή απώλεια UPC≥50dB/APC≥60dB
VIDEO Αγορά Κιβώτιο δαχτυλιδιών στροφίων καλωδίων οπτικών ινών στο κίτρινο χρώμα για την προστασία οπτικών ινών σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Κιβώτιο δαχτυλιδιών στροφίων καλωδίων οπτικών ινών στο κίτρινο χρώμα για την προστασία οπτικών ινών

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
όνομα Κιβώτιο έναρξης οπτικών ινών
Χρώμα Paintcoat κίτρινο
Σκοπός Κιβώτιο για την προστασία οπτικών ινών
1310nm 0.36-0.22 dB/Km
1550nm 0.5-0.4 dB/Km
1 2 3 4 5 Next > Last Total 6 page