Να στείλετε μήνυμα
products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Yvone Si
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic cable spool ] αγώνας 70 προϊόντα.
VIDEO Αγορά Στροφίο καλωδίων οπτικών ινών IEC 60794, διπλό καλώδιο ινών SMF G652D 2km/ρόλος σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Στροφίο καλωδίων οπτικών ινών IEC 60794, διπλό καλώδιο ινών SMF G652D 2km/ρόλος

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
Τύπος Fiber Γυμνή ίνα G652/G657 250um
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 dB/Km
1550nm 0.5-0.4 dB/Km
VIDEO Αγορά Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA

τιμή: negotiation MOQ: 1.5km
τύπος ινών Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Φω'τα οπτικών ινών
Εκπομπή του χρώματος RGB
Υλικό σώματος λαμπτήρων Κρύσταλλο
VIDEO Αγορά Πολλαπλού τρόπου γυμνό καλώδιο οπτικών ινών δεικτών για τα υπέρυθρα και ορατά μήκη κύματος σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πολλαπλού τρόπου γυμνό καλώδιο οπτικών ινών δεικτών για τα υπέρυθρα και ορατά μήκη κύματος

τιμή: negotiation MOQ: 5KM ανά εξέλικτρο, 10km ανά εξέλικτρο
Τύπος Fiber ινών multimode
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μαύρος ή άλλα
Το μέγεθος πυρήνων χτύπησε 10 μικρά σε 1500 μικρά
NAs σειρά 0,12 έως 0,5
Διάμετρος απομονωτών 0,25 χιλ., 0.9mm, 3.0mm
VIDEO Αγορά Στροφίο καλωδίων οπτικών ινών IEC 60794, διπλό καλώδιο ινών SMF G652D 2km/ρόλος σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Στροφίο καλωδίων οπτικών ινών IEC 60794, διπλό καλώδιο ινών SMF G652D 2km/ρόλος

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
Τύπος Fiber Γυμνή ίνα G652/G657 250um
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 dB/Km
1550nm 0.5-0.4 dB/Km
VIDEO Αγορά Γυμνοί ΚΚ συνδετήρων SM G652D G657A1 Sc LC καλωδίων οπτικών ινών μήκους συνήθειας σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Γυμνοί ΚΚ συνδετήρων SM G652D G657A1 Sc LC καλωδίων οπτικών ινών μήκους συνήθειας

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
Τύπος Fiber Γυμνή ίνα G652/G657 250um
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 dB/Km
1550nm 0.5-0.4 dB/Km
VIDEO Αγορά Τύμπανο έναρξης OTDR 250 simplex 3.0mm ινών στροφίων SM 9/125um G652D καλωδίων οπτικών ινών μικρού σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Τύμπανο έναρξης OTDR 250 simplex 3.0mm ινών στροφίων SM 9/125um G652D καλωδίων οπτικών ινών μικρού

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
Τύπος Fiber Γυμνή ίνα G652/G657 250um
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 dB/Km
1550nm 0.5-0.4 dB/Km
VIDEO Αγορά Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA

τιμή: negotiation MOQ: 1.5KM
Τύπος ινών Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Φω'τα οπτικών ινών
Εκπομπή του χρώματος RGB
Υλικό σωμάτων λαμπτήρων Κρύσταλλο
VIDEO Αγορά Μίνι μεγέθους καλωδίων στροφίων καλωδίων εξέλικτρο καλωδίων οπτικών ινών χεριών βαρούλκων φορητό σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μίνι μεγέθους καλωδίων στροφίων καλωδίων εξέλικτρο καλωδίων οπτικών ινών χεριών βαρούλκων φορητό

τιμή: negotiation MOQ: 1 χλμ
Τύπος καλωδίων Μίνι βαρούλκο καλωδίων στροφίων καλωδίων μεγέθους
Συνδετήρες Προσαρμοσμένος, LC, FC, συνδετήρες Sc
Χρώμα Paintcoat Ο Μαύρος ή πορτοκάλι ή, κίτρινος, άλλοι
Σκοπός καλωδίων Εφαρμογή Telecome
Μήκος 100 μ σε 600m
VIDEO Αγορά ΑΡΧΑΙΌΤΕΡΟΣ βιομηχανικός βαθμός πολυ διπλό simplex ESKA οπτικών καλωδίων ινών Eska σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

ΑΡΧΑΙΌΤΕΡΟΣ βιομηχανικός βαθμός πολυ διπλό simplex ESKA οπτικών καλωδίων ινών Eska

τιμή: negotiation MOQ: 1.2KM
Τύπος ινών Πλαστική οπτική ίνα ESKA PMMA (POF)
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Φω'τα οπτικών ινών
Εκπομπή του χρώματος RGB
Υλικό σώματος λαμπτήρων Κρύσταλλο
VIDEO Αγορά G657A1 ΚΚ στροφίο καλωδίων 50/125 ίνα, 62,5/125 καλώδια των FO υφάσματος οπτικών ινών σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

G657A1 ΚΚ στροφίο καλωδίων 50/125 ίνα, 62,5/125 καλώδια των FO υφάσματος οπτικών ινών

τιμή: negotiation MOQ: 25.2KM ανά χλμ
Τύπος ινών G652D
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 DB/Km
1550nm 0.5-0.4 DB/Km
1 2 3 4 5 Next > Last Total 7 page