Να στείλετε μήνυμα
products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Yvone Si
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-13480892975
WhatsApp : +85260943850or8613480892975
λέξεις-κλειδιά [ bare fiber optic cable ] αγώνας 112 προϊόντα.
VIDEO Αγορά Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA

τιμή: negotiation MOQ: 1.5KM
Τύπος ινών Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Φω'τα οπτικών ινών
Εκπομπή του χρώματος RGB
Υλικό σωμάτων λαμπτήρων Κρύσταλλο
VIDEO Αγορά Μηδέν απώλειας κάμπτοντας ακτίνας γυμνό οπτικής ίνας G657B3 FTTH διαφανές αόρατο καλώδιο οπτικών ινών εγκαταστάσεων γυμνό σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μηδέν απώλειας κάμπτοντας ακτίνας γυμνό οπτικής ίνας G657B3 FTTH διαφανές αόρατο καλώδιο οπτικών ινών εγκαταστάσεων γυμνό

τιμή: negotiation MOQ: 1km
Τύπος ινών Γυμνή οπτική ίνα SM G657B3
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 DB/Km
1550nm 0.5-0.4 DB/Km
VIDEO Αγορά Μπλε στροφίο ινών τρόπου Paintcoat FO ενιαίο, γυμνό καλώδιο οπτικών ινών SMF G652D 250um σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μπλε στροφίο ινών τρόπου Paintcoat FO ενιαίο, γυμνό καλώδιο οπτικών ινών SMF G652D 250um

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
Τύπος Fiber Γυμνή ίνα G652/G657 250um
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 dB/Km
1550nm 0.5-0.4 dB/Km
VIDEO Αγορά G.657.A1 10KM γυμνό καλώδιο οπτικών ινών γυαλιού 20KM 30KM 40KM 50KM Aqua σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

G.657.A1 10KM γυμνό καλώδιο οπτικών ινών γυαλιού 20KM 30KM 40KM 50KM Aqua

τιμή: negotiation MOQ: 100km
Τύπος ινών G.657.A1
Διάμετρος επένδυσης 125.0 ± 0.5um
Διάμετρος επιστρώματος 242 ± 5um
Concentricity επένδυσης/επένδυσης λάθος ≤ 12um
Μακρο κάμπτοντας ευαισθησία στροφές 1 της ακτίνας 10 χιλ., 1625 NM
VIDEO Αγορά IEC G.652D 200µm γυμνό καλώδιο οπτικών ινών γυαλιού Aqua σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

IEC G.652D 200µm γυμνό καλώδιο οπτικών ινών γυαλιού Aqua

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
Τύπος ινών G.652D 200µm
Διάμετρος επένδυσης 125.0 ± 0.5um
Διάμετρος επιστρώματος 190 ± 5um
Concentricity επένδυσης/επένδυσης λάθος ≤ 12um
Διάμετρος τομέων τρόπου (MFD) 1310 NM-1550 NM
VIDEO Αγορά διάμετρος 1000mm 28mm γυμνό καλώδιο οπτικών ινών μήκους G652D σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

διάμετρος 1000mm 28mm γυμνό καλώδιο οπτικών ινών μήκους G652D

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
Προσχηματισμός ινών Προσχηματισμός οπτικής ίνας G652D
Υλικό Πυρίτιο
Σκοπός Γυμνή ίνα οπτικής ίνας G652D
Ίνα G652D
μήκος 1500 χιλ. - 700 χιλ.
VIDEO Αγορά Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA

τιμή: negotiation MOQ: 1.5km
τύπος ινών Πλαστικό γυμνό καλώδιο οπτικών ινών Decoation φωτισμού 1.0/2.0/2.5/3.0/3.5/4.5MM PMMA
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Φω'τα οπτικών ινών
Εκπομπή του χρώματος RGB
Υλικό σώματος λαμπτήρων Κρύσταλλο
VIDEO Αγορά Πολλαπλού τρόπου γυμνό καλώδιο οπτικών ινών δεικτών για τα υπέρυθρα και ορατά μήκη κύματος σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πολλαπλού τρόπου γυμνό καλώδιο οπτικών ινών δεικτών για τα υπέρυθρα και ορατά μήκη κύματος

τιμή: negotiation MOQ: 5KM ανά εξέλικτρο, 10km ανά εξέλικτρο
Τύπος Fiber ινών multimode
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μαύρος ή άλλα
Το μέγεθος πυρήνων χτύπησε 10 μικρά σε 1500 μικρά
NAs σειρά 0,12 έως 0,5
Διάμετρος απομονωτών 0,25 χιλ., 0.9mm, 3.0mm
VIDEO Αγορά Γυμνές άσπρες μπλε χρωματίζοντας γυαλιού οπτικής ίνας G652D ενιαίες πρώτες ύλες καλωδίων οπτικών ινών τρόπου Nude σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Γυμνές άσπρες μπλε χρωματίζοντας γυαλιού οπτικής ίνας G652D ενιαίες πρώτες ύλες καλωδίων οπτικών ινών τρόπου Nude

τιμή: negotiation MOQ: 25.2KM ανά χλμ
Τύπος ινών G652D
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 DB/Km
1550nm 0.5-0.4 DB/Km
VIDEO Αγορά Τύμπανο έναρξης OTDR 250 simplex 3.0mm ινών στροφίων SM 9/125um G652D καλωδίων οπτικών ινών μικρού σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Τύμπανο έναρξης OTDR 250 simplex 3.0mm ινών στροφίων SM 9/125um G652D καλωδίων οπτικών ινών μικρού

τιμή: negotiation MOQ: 10KM
Τύπος Fiber Γυμνή ίνα G652/G657 250um
Χρώμα Paintcoat Aqua, κίτρινος, μπλε ή άλλα
Σκοπός καλωδίων Καλώδιο ODTR ή των FO
1310nm 0.36-0.22 dB/Km
1550nm 0.5-0.4 dB/Km
1 2 3 4 5 Next > Last Total 12 page