Co. τεχνολογίας Hicorpwell Shenzhen, ΕΠΕ

 

                Η ποιότητα δεν είναι μια πράξη, είναι μια συνήθεια.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
εκπαιδευτικό κέντρο
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικό καλώδιο ίνας υάλου

Θωρακισμένο LC - οπτικό καλώδιο ίνας υάλου συνδετήρων LC για την υπαίθρια επικοινωνία

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου για τις πωλήσεις
Πραγματικά ικανοποιημένος! Όλα έχουν παραλήφθουν και συσκεύασαν άθικτο. Καλή ποιότητα, καλό ύφος, υψηλή απόδοση δαπανών, έγκαιρη παράδοση του πωλητή.

—— Τυφλοπόντικες του Peter από την Ινδία

Αυτή η εξάρτηση περιέχει πολλά διαφορετικά εργαλεία με την καλή ποιότητα, και είναι εύχρηστη. Επιπλέον, συμπαθώ την ευνοϊκή τιμή τους, αξίζει.

—— Alfie Taylor από τη Σιγκαπούρη

Αγόρασα τα πράγματα από αυτόν τον Ιστό αρκετές φορές, η οπτική τους και καλώδια όλη η εργασία τέλεια, έτσι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω μερικά πράγματα διαταγής αυτή τη φορά.

—— Φρεάτια από τις ΗΠΑ

Είμαι Online Chat Now

Θωρακισμένο LC - οπτικό καλώδιο ίνας υάλου συνδετήρων LC για την υπαίθρια επικοινωνία

Κίνα Θωρακισμένο LC - οπτικό καλώδιο ίνας υάλου συνδετήρων LC για την υπαίθρια επικοινωνία προμηθευτής
Θωρακισμένο LC - οπτικό καλώδιο ίνας υάλου συνδετήρων LC για την υπαίθρια επικοινωνία προμηθευτής Θωρακισμένο LC - οπτικό καλώδιο ίνας υάλου συνδετήρων LC για την υπαίθρια επικοινωνία προμηθευτής Θωρακισμένο LC - οπτικό καλώδιο ίνας υάλου συνδετήρων LC για την υπαίθρια επικοινωνία προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Θωρακισμένο LC - οπτικό καλώδιο ίνας υάλου συνδετήρων LC για την υπαίθρια επικοινωνία

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HICORPWELL
Πιστοποίηση: ISO9001-2015
Αριθμό μοντέλου: Lc-LC OM3 150M σκοινί 1m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών DX καλώδια μπαλωμάτων 3m 5m

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10sets
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20000 κομμάτι / κομμάτια ανά ημέρα
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος καλωδίων: Σκοινί μπαλωμάτων FTTH lc-LC OM3 150M DX Υποδοχές σύνδεσης: LC συνδετήρες Sc ST FC
Χρώμα Paintcoat: κίτρινο Σκοπός καλωδίων: τακτικές και ακόμα και αυτοκίνητες εμπορικές εφαρμογές αεροδιαστημικών, αερομεταφερόμενων, θαλασσίων
Μήκος: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m εφαρμογή: Υπαίθρια επικοινωνία

Θωρακισμένο καλώδιο πολλαπλού τρόπου LC μπαλωμάτων αλτών OM3 - LC OM3 150 Μ καλώδιο σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα

 

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται σε καθένα τέλος με τους συνδετήρες που επιτρέπουν σε το για να είναι

 

γρήγορα και βολικά συνδεμένος με CATV, έναν οπτικό διακόπτη ή άλλο εξοπλισμό τηλεπικοινωνιών.

 

 

 Περιγραφή:

 

Ένα σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για τη δρομολόγηση σημάτων. Κανονικά, υπάρχει συνδετήρας 4 τύπων: FC/SC/LC/ST. 3types ferrule: PC, UPC, APC…

 

 

Το PC αντιπροσωπεύει φυσικό Contact.With ο συνδετήρας PC, οι δύο ίνες συναντιούνται όπως κάνουν με τον επίπεδο συνδετήρα, αλλά τα πρόσωπα τελών είναι γυαλισμένα για να καμφθούν ελαφρώς ή σφαιρικά. Αυτό εξαλείφει το κενό αέρα και αναγκάζει τις ίνες στην επαφή

 

Στις στάσεις UPC για τα εξαιρετικά φυσικά πρόσωπα τελών Contact.The δίνεται μια εκτεταμένη στίλβωση γιατί μια καλύτερη επιφάνεια τελειώνει. Αυτοί οι συνδετήρες χρησιμοποιούνται συχνά σε ψηφιακό, CATV, και συστήματα τηλεφωνίας.

 

APC αντιπροσωπεύει την ψαρευμένη φυσική επαφή που τα πρόσωπα τελών είναι ακόμα κυρτά, αλλά ψαρεύονται σε έναν βιομηχανικά τυποποιημένο οκτώ βαθμούς. Αυτό διατηρεί μια σφιχτή σύνδεση. Αυτοί οι συνδετήρες προτιμώνται για CATV και τα αναλογικά συστήματα.

 

 

LC το σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για τη δρομολόγηση σημάτων.

 

Στάσεις LC για το λαμπρό συνδετήρα. Είναι ένας μικρός συνδετήρας οπτικών ινών τύπου, το μισό μέγεθος του Sc.

 

 

ΙΙ. χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Συμμορφωμένος με το IEC, GR-326-ΠΥΡΉΝΑΣ Telcordia, YD-τ 1272.3-2005, πρότυπα.
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

ΙΙΙ. εφαρμογή:


Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

 

 

Παράμετρος Μονάδα LC/SC/ST/FC
SM (9/125) ΚΚ (50/125 ή 62.5/125)
PC UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.3 ≤0,2 ≤0.3 ≤0.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Επανάληψη DB ≤0.2
Διάρκεια Χρόνος >1000
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -45~85

Παράμετροι προϊόντων

Συνδετήρας Τελειώστε το Α Συνδετήρας οπτικών ινών
Τέλος Β LC, Ή SC, FC, ST ......
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 4.0mm/7.0mm/8.0mm
Υλικό του σακακιού TPU
Πυρήνας ινών 4,8,12 ή διευκρινισμένος
Τρόπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής (Max.dB) 1.5 1.0
Επιστροφής απώλεια (Min.dB) 50 35
Μηχανικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα Βούλωμα ≤1000N (κύριο καλώδιο)
Υποδοχή ≤100N (καλώδια κλάδων)
Βαθμός IP68
Χρόνος ζευγαρώματος 500 λ.
Διάρκεια (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85

 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Θωρακισμένο LC - οπτικό καλώδιο ίνας υάλου συνδετήρων LC για την υπαίθρια επικοινωνία

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Hicorpwell

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)