Rm 604 9η Yinxingyuan περιοχή 518054 Shenzhen Κίνα νότιου Rd Nanshan BLDG
Κίνα καλύτερος Γυμνή οπτική ίνα στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου στις πωλήσεις
Περιήγηση στις κατηγορίες :

Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
2st πάτωμα εργαστηρίων Hicorpwell 3st πάτωμα εργαστηρίων καλωδίων μπαλωμάτων Νέο γραφείο 2018 της SZ 2st γραφείο Συνεδρίαση RM Λαστιχένιος-μονωμένη FTTH γραμμή παραγωγής εξώθησης καλωδίων των FO workshop2

Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Shenzhen Hicorpwell Technology co., Ltd ιδρύθηκε το 2013 βρίσκεται στο Shenzhen, χώρο εργαστηρίου πάνω από 3000 τετραγωνικά μέτρα. Η εταιρεία βρίσκεται στην πρώτη γραμμή της έρευνας και ανάπ... Διαβάστε περισσότερα

Γυμνή οπτική ίνα

Πολλαπλού τρόπου γυμνό καλώδιο οπτικών ινών δεικτών για τα υπέρυθρα και ορατά μήκη κύματος

Γυμνό πλαίσιο 100M καλωδίων έναρξης επέκτασης οπτικής ίνας ODTR μήκος 500M 1000M 10KM 25KM

Κίτρινο Otdr έναρξης κιβωτίων δαχτυλιδιών κιβώτιο έναρξης οπτικών ινών ινών G.652D SM 1km κιβωτίων πλαστό

Άσπρη γυμνή οπτική ίνα SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

Καλώδιο του τοπικού LAN Ethernet

Ενιαίο καλώδιο του τοπικού LAN Ethernet για το δίκτυο έξω από Cat6 4pr 23Awg 0.56mm γυμνός χαλκός Utp

Καλώδιο 150m του τοπικού LAN Ethernet δικτύων ο Μαύρος IEC 60794 ΚΑΛΩΔΊΩΝ Cat6 500ft 0.56mm UTP

Unshielded χαλκός Σνάιντερ UTP καλωδίων Ethernet δικτύων 150m 500ft 0.56mm Cat6

Εσωτερικό υπαίθριο HDPE καλωδιακών δικτύων UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 του τοπικού LAN Ethernet

εξαρτήσεις λήξης ινών

2 κολπίσκος 2 οριζόντιος τύπος FO εξαρτήσεων λήξης ινών εξόδου κοινό παράθυρο περάτωσης 24 έως 144 πυρήνων

Matel 8 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων, τελικό παράθυρο οπτικών ινών ΤΎΠΩΝ FTTH Sc LC FC

Γκρίζο κιβώτιο θραυστών PLC εξαρτήσεων 1x16 1X32 λήξης ινών IP55 πλαστικό

Φορητή εξάρτηση εργαλείων οπτικών ινών FTTH για την εγκατάσταση του γρήγορου καλωδίου πτώσης συνδετήρων και οπτικών ινών

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Γυμνή οπτική ίνα προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.