Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πραγματικά ικανοποιημένος! Όλα έχουν παραλήφθουν και συσκεύασαν άθικτο. Καλή ποιότητα, καλό ύφος, υψηλή απόδοση δαπανών, έγκαιρη παράδοση του πωλητή.

—— Τυφλοπόντικες του Peter από την Ινδία

Αυτή η εξάρτηση περιέχει πολλά διαφορετικά εργαλεία με την καλή ποιότητα, και είναι εύχρηστη. Επιπλέον, συμπαθώ την ευνοϊκή τιμή τους, αξίζει.

—— Alfie Taylor από τη Σιγκαπούρη

Αγόρασα τα πράγματα από αυτόν τον Ιστό αρκετές φορές, η οπτική τους και καλώδια όλη η εργασία τέλεια, έτσι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω μερικά πράγματα διαταγής αυτή τη φορά.

—— Φρεάτια από τις ΗΠΑ

Είμαι Online Chat Now

Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH

Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH
large.img.alt
Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HICORPWELL
Πιστοποίηση: IEC 60794-2-10/11
Αριθμό μοντέλου: Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10sets
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 200 Υπολογιστές ανά χαρτοκιβώτιο
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs την εβδομάδα

Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH

περιγραφή
Τύπος καλωδίων: Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH Συνδετήρες: Προσαρμοσμένοι ή συνδετήρες LC UPC
Χρώμα: μπλε Σκοπός καλωδίων: αεροδιαστημικός, αερομεταφερόμενος, θαλάσσιος, έδαφος
Μήκος: 1M, 3M, 5M, 10M, 100M Εφαρμογή: Υπαίθρια επικοινωνία
Υψηλό φως:

sm καλώδιο οπτικών ινών

,

Καλώδια οπτικών ενημερωμένη έκδοση κώδικα

Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH

 

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων

 

παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, άνω άκρα, κυψελοειδείς πλήμνες

 

και κεντρικά γραφεία.

 

 

*Single τρόπος και πολλαπλού τρόπου

 

*Cable 0.9mm, 2.0mm, 2.4mm ή 3.0mm με το simplex ή ντούμπλεξ και 4,6,8,12,24,48 πυρήνες

 

*Custom μήκος διαταγής

 

*Cable χρώμα πράσινο, κίτρινο, πορτοκαλί και που προσαρμόζει

 

*All μέρη υποχωρητικά με RoHS

 

*IEC τυποποιημένο συμβατό σύστημα

 

*GR-326-CORE υποχωρητικός

 

 

Πληροφορίες προϊόντων

 

 

τύπος

PC

SPC

UPC

APC

Απώλεια εισαγωγής

SM

≤0.20dB

≤0.20dB

≤0.20dB

≤0.25dB

ΚΚ

≤0.30dB

≤0.30dB

≤0.30dB

≤0.30dB

Επιστροφής απώλεια

SM

≥50dB

≥50dB

≥50dB

≥60dB

ΚΚ

≥40dB

≥40dB

≥40dB

≥40dB

Διάρκεια ζευγαρώματος (χρονόμετρο 500)

Πρόσθετο Loss≤0.1dB, μεταβλητότητα επιστροφής απώλειας<5db>

Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40°C~85°C)

Πρόσθετο Loss≤0.2dB, μεταβλητότητα επιστροφής απώλειας<5db>

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C~+85°C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πληροφορίες διαταγής

 

ΚΩΔΙΚΑΣ

ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ

ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ

ΤΥΠΟΣ ΙΝΩΝ

ΤΥΠΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ

ΜΠΟΤΑ

 

SM simplex

0.9mm

9/125

Κίτρινο PVC

Μπλε

 

ΚΚ simplex

2.0mm

OM3

Πορτοκαλί PVC

Μπεζ

 

APC simplex

3.0mm

50/125

Άσπρο PVC

Πράσινος

 

SM ντούμπλεξ

 

62.5/125

Κίτρινο LSZH

Μαύρος

 

ΚΚ ντούμπλεξ

 

 

Πορτοκαλί LSZH

Μπλε και κίτρινος

 

APC ντούμπλεξ

 

 

Άσπρο LSZH

Κόκκινο και ο Μαύρος

 

 

LC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Το σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για τη δρομολόγηση σημάτων.

 

 

Στάσεις LC για το λαμπρό συνδετήρα. Είναι ένας μικρός συνδετήρας οπτικών ινών τύπου, το μισό μέγεθος του Sc.
 

Στις στάσεις UPC για τα εξαιρετικά φυσικά πρόσωπα τελών Contact.The δίνεται μια εκτεταμένη στίλβωση γιατί μια καλύτερη επιφάνεια τελειώνει. Αυτοί οι συνδετήρες χρησιμοποιούνται συχνά σε ψηφιακό, CATV, και συστήματα τηλεφωνίας.
 
APC αντιπροσωπεύει την ψαρευμένη φυσική επαφή που τα πρόσωπα τελών είναι ακόμα κυρτά, αλλά ψαρεύονται σε έναν βιομηχανικά τυποποιημένο οκτώ βαθμούς. Αυτό διατηρεί μια σφιχτή σύνδεση. Αυτοί οι συνδετήρες προτιμώνται για CATV και τα αναλογικά συστήματα.

 

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο


1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/

 

μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).


2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.


3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

 

Διπλή πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα Patchcord LC OM4 FTTH με το σακάκι LSZH 0

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Jimmy Lv

Τηλ.:: +8613480892975

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα