Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕργαλεία δοκιμής ινών

Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πραγματικά ικανοποιημένος! Όλα έχουν παραλήφθουν και συσκεύασαν άθικτο. Καλή ποιότητα, καλό ύφος, υψηλή απόδοση δαπανών, έγκαιρη παράδοση του πωλητή.

—— Τυφλοπόντικες του Peter από την Ινδία

Αυτή η εξάρτηση περιέχει πολλά διαφορετικά εργαλεία με την καλή ποιότητα, και είναι εύχρηστη. Επιπλέον, συμπαθώ την ευνοϊκή τιμή τους, αξίζει.

—— Alfie Taylor από τη Σιγκαπούρη

Αγόρασα τα πράγματα από αυτόν τον Ιστό αρκετές φορές, η οπτική τους και καλώδια όλη η εργασία τέλεια, έτσι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω μερικά πράγματα διαταγής αυτή τη φορά.

—— Φρεάτια από τις ΗΠΑ

Είμαι Online Chat Now

Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα

Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα
Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα

Μεγάλες Εικόνας :  Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: Sumitomo
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: T - 400S
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC ένα PC στο lplastic κιβώτιο, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο
Τιμή: 1500-4000 USD per set
Συσκευασία λεπτομέρειες: 129 (W) Χ 195 (D) Χ 99 (Χ) χιλ. (χωρίς προεξοχή) 1.2kg (χωρίς μπαταρία), 1.3kg (με την μπαταρία Bu-1
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες

Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα

περιγραφή
Ίνες εφαρμογής: Ενιαίος/SMF (G.652), MMF (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655), BIF (G.657) Μέγεθος: 129 (W) Χ 195 (D) Χ 99 (Χ) χιλ. (χωρίς προεξοχή)
παρακολουθεί: 4.3» επίδειξη χρώματος LCD Η εικόνα συναρμογών συλλαμβάνει/συνδέει την αποθήκευση στοιχείων: 100 εικόνες/10.000 στοιχεία συναρμογών (εσωτερική μνήμη μόνο)
Βάρος: 1.2kg (χωρίς μπαταρία), 1.3kg (με την μπαταρία Bu-15) Πολυ σφιγκτήρας: Υπό τον όρο ότι, εφαρμόσιμος για 250 & 900μm έντυσε την ίνα, σκοινί σακακιών 2 & 3mm και ορθογώνιο κ
Γλώσσες: Κινεζικά, αγγλικά, γαλλικά, Portuguesse, ισπανικά Χρόνος συναρμογών (χαρακτηριστικός): 7sec (γρήγορος τρόπος SM G652)
Χρόνος θέρμανσης (χαρακτηριστικός): 24sec (μανίκι fps-61-2,6, τρόπος S60mm 0,25)
Υψηλό φως:

Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

,

Εργαλεία οπτικών ινών

 

Sumitomo Τ - splicer τήξης οπτικής ίνας 400S splicer τρεις--ένα τήξης κορμών σφιγκτήρας

 

 

1,5 ζωηρόχρωμης LCD ίντσες επίδειξης υψηλής ανάλυσης, εικόνα μπορούν να γυρίσουν σύμφωνα με τη θέση


χρόνος συναρμογών 2.Average: 10 δεύτερος


χρόνος σωλήνας-θερμότητας 3.Average: 25 δεύτερος


4.Automatic τρόπος θερμότητας


5.Lithium μπαταρία: Rechargable και μέχρι 200 φορές της συνεχούς συναρμογής και θερμότητα μετά από πλήρως χρεωμένος


6.X ή ο άξονας Υ βλέπει χωριστά με 360 φορές την ενίσχυση, ή ταυτόχρονα 220 φορές


7.Cutting-άκρη τεχνολογία για την επεξεργασία εικόνας


8.New τεχνολογία της ευθυγράμμισης πυρήνων ινών, ενισχυμένη ακρίβεια, τεχνολογία ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΎ ΒΉΜΑΤΟΣ


αναπτυγμένη 9.New τεχνολογία που παρέχει την αντίσταση ισχυρού ανέμου και σκόνης


10.Automatic αυτοεπιθεώρηση: Επιθεώρηση επίδειξης, μπροστινή επιθεώρηση


11.Cleave μήκος: 9~16mm (0.25mm) 10~16mm (0.9mm)


12.Splicing τρόπος: Αυτοκίνητο & εγχειρίδιο & Full Auto


ομάδες 13.Storing 6.000 πιό πρόσφατων αποτελεσμάτων συναρμογών


14.New τεχνολογία της ευθυγράμμισης πυρήνων ινών, ενισχυμένη ακρίβεια


15.New 3 -1 τέμνον προσάρτημα για το λαστιχένιος-μονωμένο καλώδιο, την πλεξίδα & τη γυμνή ίνα (κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνολογία)


16.New για πολλές χρήσεις προσάρτημα 1+N (κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνολογία)


17.1+N: ένα 3 -1 προσάρτημα (για το λαστιχένιος-μονωμένο καλώδιο, την πλεξίδα οπτικών ινών, τη γυμνή ίνα) & προαιρετικά κοu'φώματα

 

(για το συνδετήρα SC/LC/FC).

 

Στοιχεία
 
Τ-400S
Οπτική ίνα
 
απαιτήσεις
Τύποι αρίθμησης/σχεδιαγράμματος ινών
Ενιαίος/SMF (G.652), MMF (G.651), DSF (G.653),
NZDSF (G.655), BIF (G.657)
Διασπάστε το μήκος
5 16mm για την ενιαία ίνα, 8mm για το καλώδιο πτώσης
Πρότυπα
απόδοση
Χρόνος συναρμογών (χαρακτηριστικός)
7sec (γρήγορος τρόπος SM G652)
Χρόνος θέρμανσης (χαρακτηριστικός)
24sec (μανίκι fps-61-2,6, τρόπος S60mm 0,25)
Προγράμματα
Προγράμματα συναρμογών
Μέγιστα 150 προγράμματα συναρμογών μπορούν να επιλεχτούν
Προγράμματα θέρμανσης
Μέγιστα 50 προγράμματα συναρμογών μπορούν να επιλεχτούν
Λειτουργίες
Η εικόνα συναρμογών συλλαμβάνει
/ Αποθήκευση στοιχείων συναρμογών
100 εικόνες/10.000 στοιχεία συναρμογών (εσωτερική μνήμη μόνο)
Πολυ σφιγκτήρας
Υπό τον όρο ότι, εφαρμόσιμος για 250 & 900μm έντυσε την ίνα,
σκοινί σακακιών 2 & 3mm και ορθογώνιο καλώδιο πτώσης
Μέγεθος/βάρος
Μέγεθος
129 (W) Χ 195 (D) Χ 99 (Χ) χιλ. (χωρίς προεξοχή)
Βάρος
1.2kg (χωρίς μπαταρία), 1.3kg (με την μπαταρία Bu-15)
Όργανο ελέγχου
4.3» επίδειξη χρώματος LCD
Λειτουργών όρος
Ύψος: 0 ~ 5,000m, θερμοκρασία: -10 ~ +50°C,
Υγρασία: 0 ~ 95%RH (non-condensing), ταχύτητα αέρα: μέχρι 15m/sec
Ενημερώσεις λογισμικού
Interne

 

Sumitomo Τ - Splicer τρία τήξης κορμών εργαλείων οπτικών ινών 400S σε έναν σφιγκτήρα 0

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Jimmy Lv

Τηλ.:: +8613480892975

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα