Co. τεχνολογίας Hicorpwell Shenzhen, ΕΠΕ

 

                Η ποιότητα δεν είναι μια πράξη, είναι μια συνήθεια.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
εκπαιδευτικό κέντρο
Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

Αντίσταση σύνθλιψης Καλώδιο κώδικα οπτικής ίνας 1 ή 2 πυρήνες GJYXCH Μαύρο χρώμα

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου για τις πωλήσεις
Πραγματικά ικανοποιημένος! Όλα έχουν παραλήφθουν και συσκεύασαν άθικτο. Καλή ποιότητα, καλό ύφος, υψηλή απόδοση δαπανών, έγκαιρη παράδοση του πωλητή.

—— Τυφλοπόντικες του Peter από την Ινδία

Αυτή η εξάρτηση περιέχει πολλά διαφορετικά εργαλεία με την καλή ποιότητα, και είναι εύχρηστη. Επιπλέον, συμπαθώ την ευνοϊκή τιμή τους, αξίζει.

—— Alfie Taylor από τη Σιγκαπούρη

Αγόρασα τα πράγματα από αυτόν τον Ιστό αρκετές φορές, η οπτική τους και καλώδια όλη η εργασία τέλεια, έτσι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω μερικά πράγματα διαταγής αυτή τη φορά.

—— Φρεάτια από τις ΗΠΑ

Είμαι Online Chat Now

Αντίσταση σύνθλιψης Καλώδιο κώδικα οπτικής ίνας 1 ή 2 πυρήνες GJYXCH Μαύρο χρώμα

Κίνα Αντίσταση σύνθλιψης Καλώδιο κώδικα οπτικής ίνας 1 ή 2 πυρήνες GJYXCH Μαύρο χρώμα προμηθευτής
Αντίσταση σύνθλιψης Καλώδιο κώδικα οπτικής ίνας 1 ή 2 πυρήνες GJYXCH Μαύρο χρώμα προμηθευτής Αντίσταση σύνθλιψης Καλώδιο κώδικα οπτικής ίνας 1 ή 2 πυρήνες GJYXCH Μαύρο χρώμα προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Αντίσταση σύνθλιψης Καλώδιο κώδικα οπτικής ίνας 1 ή 2 πυρήνες GJYXCH Μαύρο χρώμα

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HICORPWELL
Πιστοποίηση: IEC 60794-2-10/11
Αριθμό μοντέλου: καλώδιο οπτικών ινών 1KM G657A1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500Μ + 500Μ ή 1ΚΜ
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1000 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα ανά G657A1 Frp 2 καλώδιο πυρήνων
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος καλωδίων: G657A1 εσωτερικό καλώδιο των FO Υποδοχές σύνδεσης: Προσαρμοσμένος, LC, FC, συνδετήρες Sc
Χρώμα Paintcoat: Ο Μαύρος ή πορτοκάλι ή, κίτρινος, άλλοι Σκοπός καλωδίων: Εφαρμογή Telecome
Μήκος: 500 μ σε 1000m εφαρμογή: Εσωτερική FO επικοινωνία καλωδίων FTTH

FTTH G657A1 οπτικό καλώδιο οπτικών ινών 1 χλμ τιμή 1 πυρήνες 2 πυρήνες GJYXCH

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

Ειδική ίνα με ευαισθησία χαμηλού λοξού παρέχει υψηλό εύρος ζώνης και εξαιρετική επικοινωνία


ιδιοκτησία διαβίβασης ·

Δύο παράλληλα μέλη αντοχής FRP εξασφαλίζουν καλή απόδοση αντοχής στη θραύση για προστασία της ίνας.

Ένα ενιαίο χαλύβδινο σύρμα ή μασέρ ως πρόσθετο μέλος αντοχής εξασφαλίζει καλές επιδόσεις αντοχής εφελκυσμού.

Απλή δομή, μικρό βάρος και υψηλή πρακτικότητα.

Νέος σχεδιασμός φλογών, εύκολη απογύμνωση και σύνδεση, απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση

Γεωμετρικά χαρακτηριστικά

Πυρήνα ινών 1 2 4 6
Διάσταση καλωδίου (mm) 2,0x5,0 2,0x5,0 2,0x5,5 2,0x6,0
Βάρος καλωδίου (kg / km) 20 20 21 21

Μηχανικά χαρακτηριστικά

Αντοχή σε εφελκυσμό (N) Μακροπρόθεσμα 60
Βραχυπρόθεσμα 120
Ακτίνα κάμψης (CM) Δυναμικός 35
Στατικός 15

Ινα

Τύπος ινών (διάσταση πυρήνα / επένδυσης) G.657A, G.652D

Χαρακτηριστικά μετάδοσης

SMF
1310/1550 (nm)
Απώλεια (db / km) ≤0,4 / 0,30
Ελάχιστο εύρος ζώνης (MHz · km) -----------------------

Περιβαλλοντικά Χαρακτηριστικά

Θερμοκρασία λειτουργίας αποθήκευσης -20 ℃ ~ + 60 ℃

SM Χαρακτηριστικά οπτικών ινών

Τύπος G.652D G.657A 50 / 125μm 62,5 / 125 μm
Εξασθένηση (+ 20 ℃) @ 850 nm ≤3,0dB / km ≤ 3,5 dB / km
@ 1300nm ≤1,5dB / km ≤1,5dB / km
@ 1310nm ≤0,40dB / km ≤0,35dB / km
@ 1500 nm ≤0,30dB / km ≤0,25dB / km
Εύρος ζώνης (κλάση Α) @ 850 nm ≥500Mhz.km ≥200Mhz.km
@ 1300nm ≥1000Mhz.km ≥600Mhz.km
Αριθμητικό άνοιγμα 0.200 ± 0.015ΝΑ 0.275 ± 0.015ΝΑ
Καλώδιο αποκοπής Μήκος κύματος λcc ≤1260nm ≤1480nm

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Hicorpwell

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)