Co. τεχνολογίας Hicorpwell Shenzhen, ΕΠΕ

 

                Η ποιότητα δεν είναι μια πράξη, είναι μια συνήθεια.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
εκπαιδευτικό κέντρο
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικό καλώδιο ίνας υάλου

2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου για τις πωλήσεις
Πραγματικά ικανοποιημένος! Όλα έχουν παραλήφθουν και συσκεύασαν άθικτο. Καλή ποιότητα, καλό ύφος, υψηλή απόδοση δαπανών, έγκαιρη παράδοση του πωλητή.

—— Τυφλοπόντικες του Peter από την Ινδία

Αυτή η εξάρτηση περιέχει πολλά διαφορετικά εργαλεία με την καλή ποιότητα, και είναι εύχρηστη. Επιπλέον, συμπαθώ την ευνοϊκή τιμή τους, αξίζει.

—— Alfie Taylor από τη Σιγκαπούρη

Αγόρασα τα πράγματα από αυτόν τον Ιστό αρκετές φορές, η οπτική τους και καλώδια όλη η εργασία τέλεια, έτσι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω μερικά πράγματα διαταγής αυτή τη φορά.

—— Φρεάτια από τις ΗΠΑ

Είμαι Online Chat Now

2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό

Κίνα 2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό προμηθευτής
2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό προμηθευτής 2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό προμηθευτής 2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό προμηθευτής 2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HICORPWELL
Πιστοποίηση: IEC 60794-2-10/11
Αριθμό μοντέλου: Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών GJFJV SM/MM/OM2/OM3

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 2KM
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2km 4km ανά εξέλικτρο
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000km την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: Πολλαπλού τρόπου Qty των πυρήνων: 2/4/6/8/10/12/24 πυρήνας
Χρώμα Paintcoat: aqua Εξωτερικό Dia: 6.56.8mm
Μήκος: 2KM 4KM ανά εξέλικτρο. εφαρμογή: Εσωτερική επικοινωνία
Καλώδιο: OM3 Σακάκι: LSZH/PVC

 

2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό

 

Πλεονεκτήματα

 

 

Το εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών GJFJV γίνεται με ομοιόμορφα να εφαρμόσει τα σκέλη των νημάτων Aramid

 

όπως το μέλος δύναμης άνω των ινών απομονωτών 900μm ή 600μm των σφιχτών και είναι έπειτα

 

ολοκληρωμένος με το σακάκι PVC (LSZH).

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
 
  • Μικρή διάμετρος, ελαφριά, φλόγα - καθυστερών, άριστο strippability

  •  

  • Low-attenuation, υψηλή ευελιξία

  •  

  • Καμία ανάγκη για το κιβώτιο ή την πλεξίδα συνδετήρων μετάβασης μεταξύ της σφιχτών ίνας απομονωτών και του καλωδίου,
  •  
  • το χαμηλότερο κόστος με την αιτία εγκαταστάσεων σε το δεν είναι καμία ανάγκη να καθαριστεί η στεγανοποιώντας αλοιφή.
  •  
  • Το καλώδιο οπτικών ινών συμμορφώνεται με το τυποποιημένο καλώδιο GJFJV συμμορφώνεται με τα πρότυπα

  •  

  • YD/T1258.2-2009, ICEA-596, GR-409, IEC794

  •  

  • Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -20°C + 60°C

 

 

Perameter προϊόντων

 

 

    50/125μm 62.5/125μm G652 G655
Μείωση (+20°C) @850nm ≤3.5dB/km ≤3.5dB/km    
@1300nm ≤1.5dB/km ≤1.5 dB/km    
@1310nm     ≤0.45Db/km ≤0.50Db/km
@1550nm     ≤0.30Db/km ≤0.50Db/km
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm ≥500Mhz·χλμ ≥200Mhz·χλμ    
@1300nm ≥1000Mhz·χλμ ≥600Mhz·χλμ    
Αριθμητικό άνοιγμα 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA    
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc     ≤1260nm ≤1480nm

Μείωση στη θερμοκρασία που ανακυκλώνει α (- 20°C~+85°C)

 

@1300nm ≤0.25dB/km ≤0.25dB/km    
@1550nm     ≤0.10dB/km ≤0.10dB/km

 

2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό

2/4/6/8/10/12/24 πυρήνων πολυ καλώδιο GJFJV GJFJV OM2/OM3 οπτικών ινών τρόπου εσωτερικό

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Hicorpwell

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)