Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικό καλώδιο ίνας υάλου

Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πραγματικά ικανοποιημένος! Όλα έχουν παραλήφθουν και συσκεύασαν άθικτο. Καλή ποιότητα, καλό ύφος, υψηλή απόδοση δαπανών, έγκαιρη παράδοση του πωλητή.

—— Τυφλοπόντικες του Peter από την Ινδία

Αυτή η εξάρτηση περιέχει πολλά διαφορετικά εργαλεία με την καλή ποιότητα, και είναι εύχρηστη. Επιπλέον, συμπαθώ την ευνοϊκή τιμή τους, αξίζει.

—— Alfie Taylor από τη Σιγκαπούρη

Αγόρασα τα πράγματα από αυτόν τον Ιστό αρκετές φορές, η οπτική τους και καλώδια όλη η εργασία τέλεια, έτσι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω μερικά πράγματα διαταγής αυτή τη φορά.

—— Φρεάτια από τις ΗΠΑ

Είμαι Online Chat Now

Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα

Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα
Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα

Μεγάλες Εικόνας :  Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HICORPWELL
Πιστοποίηση: ISO9001-2015
Αριθμό μοντέλου: Multimode150 Μ θωρακισμένο OM3 άλτης καλώδιο μπαλωμάτων ΚΚ DX
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10sets
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20000 κομμάτι / κομμάτια ανά ημέρα
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs την εβδομάδα

Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα

περιγραφή
Τύπος καλωδίων: Σκοινί μπαλωμάτων OM3 150M DX Συνδετήρες: LC συνδετήρες Sc ST FC
Χρώμα Paintcoat: Κίτρινος Σκοπός καλωδίων: αεροδιαστημικός, αερομεταφερόμενος, θαλάσσιος, έδαφος τακτικές και ακόμα και αυτοκίνητες εμπορικές
Μήκος: 1m, 2m, 3m, 5m, 10M Εφαρμογή: Υπαίθρια επικοινωνία
Υψηλό φως:

Καλώδιο στοιχείων οπτικών ινών

,

καλώδιο καλωδίων οπτικών ινών

Multimode150 Μ θωρακισμένο OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα καλώδιο μπαλωμάτων αλτών καλωδίων

 

Θωρακισμένο τραχύ κοχύλι χρήσης καλωδίων μπαλωμάτων ινών με το τεθωρακισμένο αργιλίου και kevlar μέσα στο σακάκι,

 

και είναι 10 φορές ισχυρότερο από το κανονικό καλώδιο μπαλωμάτων ινών.

 

Αυτό θα βοηθήσει να κάνει τη θωρακισμένη ίνα να επιδιορθώσει το σκοινί ανθεκτικό της υψηλής έντασης και της πίεσης.

 

Το θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων έχει μια υψηλότερη εκτιμημένη σειρά 40% της λειτουργούσας θερμοκρασίας, έτσι παρέχει το σταύλο

 

απόδοση πέρα από μια ευρεία σειρά θερμοκρασίας.

 

Αυτό το καλώδιο μπαλωμάτων τύπων είναι συγκεκριμένα ιδανικό για το φως στις μεσαίας ισχύος εσωτερικές/υπαίθριες εφαρμογές.

 

Μπορούμε να παρέχουμε το θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, συμπεριλαμβανομένου 10G OM4/OM3, 9/125, 50/125, 62.5/125 τύποι ινών.

 

Τα θωρακισμένα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορούν να είναι με το Sc, ST, FC, LC, MU, SC/APC, ST/APC, FC/APC,

 

LC/APC, τύποι κ.λπ. λήξεων.

 

 

Περιγραφή:

 

Ένα σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για τη δρομολόγηση σημάτων. Κανονικά, υπάρχει συνδετήρας 4 τύπων: FC/SC/LC/ST. 3types ferrule: PC, UPC, APC…

 

 

Το PC αντιπροσωπεύει φυσικό Contact.With ο συνδετήρας PC, οι δύο ίνες συναντιούνται όπως κάνουν με τον επίπεδο συνδετήρα, αλλά τα πρόσωπα τελών είναι γυαλισμένα για να καμφθούν ελαφρώς ή σφαιρικά. Αυτό εξαλείφει το κενό αέρα και αναγκάζει τις ίνες στην επαφή

 

Στις στάσεις UPC για τα εξαιρετικά φυσικά πρόσωπα τελών Contact.The δίνεται μια εκτεταμένη στίλβωση γιατί μια καλύτερη επιφάνεια τελειώνει. Αυτοί οι συνδετήρες χρησιμοποιούνται συχνά σε ψηφιακό, CATV, και συστήματα τηλεφωνίας.

 

APC αντιπροσωπεύει την ψαρευμένη φυσική επαφή που τα πρόσωπα τελών είναι ακόμα κυρτά, αλλά ψαρεύονται σε έναν βιομηχανικά τυποποιημένο οκτώ βαθμούς. Αυτό διατηρεί μια σφιχτή σύνδεση. Αυτοί οι συνδετήρες προτιμώνται για CATV και τα αναλογικά συστήματα.

 

 

LC το σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για τη δρομολόγηση σημάτων.

 

Στάσεις LC για το λαμπρό συνδετήρα. Είναι ένας μικρός συνδετήρας οπτικών ινών τύπου, το μισό μέγεθος του Sc.

 

 

ΙΙ. χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Συμμορφωμένος με το IEC, GR-326-ΠΥΡΉΝΑΣ Telcordia, YD-τ 1272.3-2005, πρότυπα.
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
Υψηλή πυκνή σύνδεση, εύκολη για τη λειτουργία
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

ΙΙΙ. εφαρμογή:


Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

 

 

Παράμετρος Μονάδα LC/SC/ST/FC
SM (9/125) ΚΚ (50/125 ή 62.5/125)
PC UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.3 ≤0,2 ≤0.3 ≤0.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Επανάληψη DB ≤0.2
Διάρκεια Χρόνος >1000
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -45~85

Παράμετροι προϊόντων

Συνδετήρας Τελειώστε το Α Συνδετήρας οπτικών ινών
Τέλος Β LC, Ή SC, FC, ST ......
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 4.0mm/7.0mm/8.0mm
Υλικό του σακακιού TPU
Πυρήνας ινών 4,8,12 ή διευκρινισμένος
Τρόπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής (Max.dB) 1.5 1.0
Επιστροφής απώλεια (Min.dB) 50 35
Μηχανικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα Βούλωμα ≤1000N (κύριο καλώδιο)
Υποδοχή ≤100N (καλώδια κλάδων)
Βαθμός IP68
Χρόνος ζευγαρώματος 500 λ.
Διάρκεια (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85

 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα 0Πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ίνας υάλου 150M καλώδιο καλωδίων OM3 σκοινιού ΚΚ DX μπάλωμα 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Jimmy Lv

Τηλ.:: +8613480892975

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα