Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕργαλεία δοκιμής ινών

Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πραγματικά ικανοποιημένος! Όλα έχουν παραλήφθουν και συσκεύασαν άθικτο. Καλή ποιότητα, καλό ύφος, υψηλή απόδοση δαπανών, έγκαιρη παράδοση του πωλητή.

—— Τυφλοπόντικες του Peter από την Ινδία

Αυτή η εξάρτηση περιέχει πολλά διαφορετικά εργαλεία με την καλή ποιότητα, και είναι εύχρηστη. Επιπλέον, συμπαθώ την ευνοϊκή τιμή τους, αξίζει.

—— Alfie Taylor από τη Σιγκαπούρη

Αγόρασα τα πράγματα από αυτόν τον Ιστό αρκετές φορές, η οπτική τους και καλώδια όλη η εργασία τέλεια, έτσι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω μερικά πράγματα διαταγής αυτή τη φορά.

—— Φρεάτια από τις ΗΠΑ

Είμαι Online Chat Now

Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα

Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα
Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα

Μεγάλες Εικόνας :  Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: Sumitomo
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: T - 600C
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC ένα PC στο lplastic κιβώτιο, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο
Τιμή: 1500-4000 USD per set
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διάσταση: 130mm (ψ) Χ (δ) Χ 135MM 130mm (η), συσκευασία: 53X32X30 ΕΚΑΤ. G.W 6.03KG.
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 100 PC το μήνα

Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα

περιγραφή
Μέγεθος: 120*154*130 (χιλ.) Τύποι ινών: SMF (G.652). MMF (G.651). DSF (G.653), NZDSF (G.655). BIF (G.657)
MMF: 0.01dB SMF 0.02dB Δοκιμή έντασης: 2.0N (200gf) (πρότυπα)
spliceing χρόνος: 7 δευτερόλεπτα Χρόνος θέρμανσης: 20 δευτερόλεπτα
Με την μπαταρία: 2kg Σειρά επιστροφής απώλειας: SMF: 0.02dB, MMF: 0.01dB. DSF: 0.04dB. NZDSF: 0.04dB
Υψηλό φως:

Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

,

Εργαλεία οπτικών ινών

Sumitomo Τ - splicer τήξης οπτικής ίνας 600C splicer τρεις--ένα τήξης κορμών σφιγκτήρας

 

Splicer τήξης Sumitomo T600C καθορίζει τα πρότυπα για να συνδέσει τήξης ευθυγράμμισης πυρήνων

 

με την ενσωμάτωση μιας φιλικής προς το χρήστη διεπαφής με τα ενισχυμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα για να παρέχει τον πιό τραχύ

 

και αξιόπιστο splicer τήξης στην αγορά σήμερα.

 

Η νέα τραχιά κατασκευή προσθέτει τη βελτιωμένη αξιοπιστία με την αντίσταση του κλονισμού, της σκόνης, και της βροχής, και ρίχνει τη δοκιμή.

 

 

1,5 ζωηρόχρωμης LCD ίντσες επίδειξης υψηλής ανάλυσης, εικόνα μπορούν να γυρίσουν σύμφωνα με τη θέση


χρόνος συναρμογών 2.Average: 10 δεύτερος


χρόνος σωλήνας-θερμότητας 3.Average: 25 δεύτερος


4.Automatic τρόπος θερμότητας


5.Lithium μπαταρία: Rechargable και μέχρι 200 φορές της συνεχούς συναρμογής και θερμότητα μετά από πλήρως χρεωμένος


6.X ή ο άξονας Υ βλέπει χωριστά με 360 φορές την ενίσχυση, ή ταυτόχρονα 220 φορές


7.Cutting-άκρη τεχνολογία για την επεξεργασία εικόνας


8.New τεχνολογία της ευθυγράμμισης πυρήνων ινών, ενισχυμένη ακρίβεια, τεχνολογία ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΎ ΒΉΜΑΤΟΣ


αναπτυγμένη 9.New τεχνολογία που παρέχει την αντίσταση ισχυρού ανέμου και σκόνης


10.Automatic αυτοεπιθεώρηση: Επιθεώρηση επίδειξης, μπροστινή επιθεώρηση


11.Cleave μήκος: 9~16mm (0.25mm) 10~16mm (0.9mm)


12.Splicing τρόπος: Αυτοκίνητο & εγχειρίδιο & Full Auto


ομάδες 13.Storing 6.000 πιό πρόσφατων αποτελεσμάτων συναρμογών


14.New τεχνολογία της ευθυγράμμισης πυρήνων ινών, ενισχυμένη ακρίβεια


15.New 3 -1 τέμνον προσάρτημα για το λαστιχένιος-μονωμένο καλώδιο, την πλεξίδα & τη γυμνή ίνα (κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνολογία)


16.New για πολλές χρήσεις προσάρτημα 1+N (κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνολογία)


17.1+N: ένα 3 -1 προσάρτημα (για το λαστιχένιος-μονωμένο καλώδιο, την πλεξίδα οπτικών ινών, τη γυμνή ίνα) & προαιρετικά κοu'φώματα

 

(για το συνδετήρα SC/LC/FC).

 

 

Όνομα Στοιχεία Ποσότητα
Μηχανή Τ-601C PC 1
Μπαταρία Bu-16 PC 1
Μπαλτάς ινών Fc-6S PC 1
Προσαρμοστής δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος ΠΑΧ-16 PC 1
Καλώδιο τροφοδοσίας εναλλασσόμενου ρεύματος PC-AC8 PC 1
Εφεδρικό ηλεκτρόδιο ER-10 PC 1
Τουριστικός οδηγός - PC 1
Δεξαμενή CC-82 PC 1
Καλώδιο USB - PC 1

 

 

Sumitomo T-600C οπτικών ινών σύντηξης splicer κορμό fusion splicer τριών-σε-ένα σφιγκτήρα 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Jimmy Lv

Τηλ.:: +8613480892975

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα