Co. τεχνολογίας Hicorpwell Shenzhen, ΕΠΕ

 

                Η ποιότητα δεν είναι μια πράξη, είναι μια συνήθεια.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
εκπαιδευτικό κέντρο
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Βιομηχανική πλεξίδα για τον ενιαίο τρόπο πορτοκαλί Paintcoat καλωδίων FTTH SCFC LC ST οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικό καλώδιο ίνας υάλου για τις πωλήσεις
Πραγματικά ικανοποιημένος! Όλα έχουν παραλήφθουν και συσκεύασαν άθικτο. Καλή ποιότητα, καλό ύφος, υψηλή απόδοση δαπανών, έγκαιρη παράδοση του πωλητή.

—— Τυφλοπόντικες του Peter από την Ινδία

Αυτή η εξάρτηση περιέχει πολλά διαφορετικά εργαλεία με την καλή ποιότητα, και είναι εύχρηστη. Επιπλέον, συμπαθώ την ευνοϊκή τιμή τους, αξίζει.

—— Alfie Taylor από τη Σιγκαπούρη

Αγόρασα τα πράγματα από αυτόν τον Ιστό αρκετές φορές, η οπτική τους και καλώδια όλη η εργασία τέλεια, έτσι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω μερικά πράγματα διαταγής αυτή τη φορά.

—— Φρεάτια από τις ΗΠΑ

Είμαι Online Chat Now

Βιομηχανική πλεξίδα για τον ενιαίο τρόπο πορτοκαλί Paintcoat καλωδίων FTTH SCFC LC ST οπτικών ινών

Κίνα Βιομηχανική πλεξίδα για τον ενιαίο τρόπο πορτοκαλί Paintcoat καλωδίων FTTH SCFC LC ST οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Βιομηχανική πλεξίδα για τον ενιαίο τρόπο πορτοκαλί Paintcoat καλωδίων FTTH SCFC LC ST οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HICORPWELL
Πιστοποίηση: IEC 60794-2-10/11
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Pigtail

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10sets
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ανώτατο 100m/ανά εξέλικτρο για το καλώδιο 5,0 χιλ. OD
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύποι: Διπλό simplex Υποδοχές σύνδεσης: FTTH SCFC LC ST
Χρώμα Paintcoat: Πορτοκάλι Διάμετροι καλωδίων: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Μήκος: Ανά Reel.100m 1000m εφαρμογή: Υπαίθρια επικοινωνία
Τύπος Fiber: Ενιαίος τρόπος πολλαπλού τρόπου Τύπος προσώπου τελών: PC/UPC/APC
Υλικό σακακιών: LSZH/PVC Τύπος σύνδεσης: SC/LC/FC/ST/MPO/MTRJ/E2000

Πλεξίδα οπτικών ινών καλωδίων μπαλωμάτων G652D G657A FTTH SCFC LC ST

 

Οι συνελεύσεις καλωδίων Connectorized είναι οπτικά καλώδια ινών σκοινί-τύπων που ολοκληρώνονται με τους συνδετήρες και στο δύο τέλος.

 

Ο τύπος ίνας και συνδετήρα καλωδίων και το μήκος των σκοινιών μπαλωμάτων μπορούν να διευκρινιστούν ελεύθερα από τον πελάτη όπως φαίνεται κατωτέρω.

 

Οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τη λήξη των οπτικών καλωδίων ινών με να συνδέσουν τους οι ίνες του καλωδίου και τη σύνδεση του άλλου τέλους, το οποίο παρείχε έναν συνδετήρα σε μια επιτροπή μπαλωμάτων ή άμεσα στον εξοπλισμό.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Εύκολη εγκατάσταση

Βούλωμα-τράβηγμα, βασικός-προσανατολισμένος μηχανισμός ένωσης

Simplex και ντούμπλεξ

Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου

Στίλβωση PC, UPC και APC

Interferential παράμετροι

Τα υβριδικά μπάλωμα-σκοινιά είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος

Fan-out διαθέσιμο

Πλεξίδα διαθέσιμη

Υποχωρητικός με τον GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia

Υλικό σακακιών: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

Διάμετρος σακακιών: 0.9mm, 2.00mm ή 3.0mm

 

Εφαρμογή:

 

Σύνδεση του οπτικού εξοπλισμού μετάδοσης

ODF του οπτικού συστήματος μετάδοσης

CATV

Υψηλός - δίκτυο ποιοτικής γραφικό μετάδοσης

Δίκτυο μετάδοσης στοιχείων υψηλής ταχύτητας

Δίκτυα υπολογιστών

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

 

Παράμετρος Μονάδα LC/SC/ST/FC
SM (9/125) ΚΚ (50/125 ή 62.5/125)
PC UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.3 ≤0,2 ≤0.3 ≤0.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Επανάληψη DB ≤0.2
Διάρκεια Χρόνος >1000
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -45~85

Παράμετροι προϊόντων

 
Συνδετήρας Τελειώστε το Α Συνδετήρας οπτικών ινών
Τέλος Β LC, Ή SC, FC, ST ......
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 4.0mm/7.0mm/8.0mm
Υλικό του σακακιού TPU
Πυρήνας ινών 4,8,12 ή διευκρινισμένος
Τρόπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής (Max.dB) 1.5 1.0
Επιστροφής απώλεια (Min.dB) 50 35
Μηχανικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα Βούλωμα ≤1000N (κύριο καλώδιο)
Υποδοχή ≤100N (καλώδια κλάδων)
Βαθμός IP68
Χρόνος ζευγαρώματος 500 λ.
Διάρκεια (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85

 
 

 
 
 

 
 
 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Hicorpwell

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)